• Didaktické hry v prírode

•   Dnes sme mali didaktické hry v prírode /branné cvičenie/. Prvá časť prebiehala v triede. Žiakov sme rozdelili do skupín, aby boli v každej skupinke zastúpené všetky triedy. Následne si žiaci v skupinke vytvorili svoje logo a súťaž v teoretických vedomostiach sa mohla začať. Kapitáni všetkých družstiev sa predbiehali v správnych odpovediach. Potom si deti nacvičili opustenie budovy v prípade mimoriadneho ohrozenia. Evakuáciu zvládli všetky družstvá na výbornú. Súťaž vyhralo družstvo Motýlikov. Všetky deti dostali za šikovnosť sladkú odmenu. Po teoretickej časti si žiaci svoje vedomosti overili v terénne. Pozrite si fotky vo fotoalbume.

•   V stredu 26. septembra 2012 budeme mať OČaP. Žiaci prídu v športovom oblečení, doniesť iba jedlo a pitie.

• Rodičovské združenie

•    Oznamujeme všetkým rodičom, že rodičovské združenie sa uskutoční vo štvrtok 27. septembra o 13.30 hod v budove našej školy.

• Fotoalbum školy

• Počas práznin sa v našej škole pracovalo. Kompletnou rekonštrukciou prešli chlapčenské a dievčenské záchody.Okrem toho sa vytvorila nová učebňa nielen na výučbu anglického jazyka. Pozrite sa do galérie Fotoalbum školy, kde  boli pridané fotografie.
              15.09.2012 21:34

• OZNAM PRE RODIČOV!!!

• Naša škola podporuje štrajk učiteľov. Z tohto dôvodu vo štvrtok 13. septembra 2012 bude škola zatvorená!Nebude prebiehať vyučovanie ani ŠKD.

Za pochopenie ďakujeme!

• Otvorenie šk. roka 2012/2013

• Pani riaditeľka Mgr. Viera Brndiarová otvorila nový školský rok za prítomnosti pána starostu obce Kráľ Františka Béreša  a pani starostky obce Abovce Irenky Hanobíkovej. Dievčatá z našej školy privítali svojich spolužiakov peknými básničkami o začiatku školy.  Žiaci sa  nevedeli dočkať vynovených priestorov  školy. Ale hlavne prváčikovia boli veľmi zvedaví, čo ich v škole čaká. Každý žiak dostal farebnú menovku podľa triedy. Po otvorení na školskom dvore išli všetci žiaci do svojich tried, kde ich už čakalo na stole malé prekvapenie - pero, ceruzka, guma, slovníček a rozvrh hodín. Prváci naviac dostali uvítacie listy a obrázkový rozvrh hodín. Spokojnosť v očiach detí ukázala, že prvý deň v škole  dopadol podľa očakávaní.